Ankara Ümitköy Psikolog - Kübra Meşe

Psikolojik Danışman Desteği. Çocuk ve Yetişkin Psikoloğu, Aile Psikoloğu. Psikolojik sorunlar, Çocukluk - Gençlik Dönemi Sorunları, Evlilik ve Cinsellik Sorunları.

Ankara Ümitköy Psikolog

kübra meşe Ankara ümitköy psikolog
kübra meşe Ankara ümitköy psikolog

Psikoterapi; Ankara ümitköy psikolog psikiyatrik bozuklukların (Psikopatoloji) sözel iletişim yoluyla bir takım teknikler kullanılarak tedavi edilmesi anlamına gelir. Psikologlar hayatın içerisinde problem çözmekte zorlanan, yolda kaybonlan kişilere uzman olarak yardımcı olan kişidir. Psikologların yaptığı terapiler sayasinde danışanların hayat adaptasyonunu artırılmaktadır.Ankara ümitköy psikolog.

Psikoloji ruh sağlığı olduğu için psikolojimizin düzgün olmasıda bir sağlıktır. Nasıl karaciğerimizde herhangi bir organımızda doktora gitmek istiyorsak ruh sağlığımız da sistemin bir bütünü. Ruh sağlığı ve beden sağlığımız aynıdır. Günümüzde de bu kanıtlanmıştır, hatta bazen ruh sağlığımız bedenimizide hasta etmektedir.

Ankara Ümitköy Psikolog

Psikoterapi
ümitköy psikolog

Ankara Ümitköy psikolog, Ankara’da bu bölgeye yakın oturan kişilere yardım etmektedir. Yaşamlarında sorun yaşayan çocuklara, ergenlere ve yetişkinlere yardım etmek amacıyla hizmet veren kuruluştur.

Ankara Ümitköy Psikologta psikolog Kübra Meşe pazar günleri hariç hizmet vermektedir.

Konu insan olduğu için psikologların çok zengin bir çalışma alanı vardır. Psikologlar uzmanlaşabilmek için çok farklı disiplinlerden eğitim almaktadır. Konu ruh sağlığı olduğu için soyut bir alanda iş yaptığı için zarar vermemek adına psikologlar kendilerinden emin ve bu mesleği çok sevmeleri gerekmektedir.

Psikolog sizi tarafsızca dinleyecektir. Uzman bir psikolog tarafından başkasının gözüyle nasıl göründüğünü görmek size iyi gelecektir. Aynalanmış olarak görmek çok kolay değildir. Psikolog ve danışanlar bu süreçte birlikte yürürler. Aynı zamanda kullanılan çeşitli terapi yöntemleri ve teknikler ile danışana en uygun şekilde iyileştirme hizmeti verilmektedir.

Sorunlarınız gündelik hayatınızı etkileyecek hale geldiyse o zaman bir psikoloğa görünmemizde fayda vardır. Ailenize, arkadaşlarınız ile sıkıntılarını paylaşabilirsiniz elbette ancak onların bakış açısı biraz daha taraflıdır. Ayrıca bir uzman tarafından dinlenilmek sizi daha iyi hissettirecektir.<strong> Ankara psikolog</strong> bunun için yanınızdadır. Aynı zamanda uzman psikoloğun çeşitli terapi teknikleri ile daha hızlı yol kat edilecektir.

Ümitköy Psikolog Tavsiye

Ümitköy psikolog yaşam tarzı ve eğitim seviyesi göz önünde bulundurulduğunda psikolojik destek almak için googlede en fazla arama yapan bölgelerimizdendir. Ankara Ümitköy psikolog danışmanlık hizmeti online ya da ofis ortamında danışmanlık hizmeti vermektedir. Ümitköy psikolog ve danışmanlık hizmeti almadan önce psikolog ile online kısa bir görüşme yapmak sizin faydanıza olacaktır. Ancak bu bölgeye yakınsanız ofisimize gelerek psikoloji hizmeti almak sizin için daha iyidir. Psikolojik destek için lütfen randevu alınız.

Ümitköy Psikolog Randevu

Ankara Çankaya’ya yakın olan kişilerin seans alabilmesi için bizden randevu almaları gerekmektedir. Ankara Ümitköy Psikolog randevu alabilmek için sağ altta bulunan whatsapp butonundan veya iletişim bölmünde bulunan telefon aracılığıyla bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir.

 

Misyonumuz

blue&white psikolojik danışmanlık, bireylerin, ailelerin ve toplumun psikolojik ve cinsel sağlığının korunması, geliştirilmesi ve iyileştirilmesine yönelik olarak; psikoterapi, cinsel terapi, psikolojik danışmanlık, rehberlik, psikoeğitim, özel eğitim ve psikososyal destek uygulamaları yapmak ve eğitimler vermek, bu konularda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşları desteklemek ve işbirliği yapmak, ruh sağlığı alanında çalışan meslek elemanlarının mesleki gelişimlerini sağlamak amacı ile kurulmuştur.

 

İletişim

  1. kızımı götürdüm, kızım evden çıkmak istemiyordu, rastgele ümitköy psikolog yazdım burası çıktı. Kızım daha önce benle babasıyla ve dayısıyla görüştüğü halde tam bir etki almadık ama Kübra Hanım samimi yaklaşımı ile kızıma sadece evden çıkmamasına değil sosyal yaşamda birçok şeye faydası oldu. Bir anne olarak kübra hanıma minnettarım adete kızımı kurtardı. Aldığım destek çok hoşuma gitti herkese tavsiye ederim.

  2. Ümitköyde psikolog araştırdık ve gittik. Oğlumda disleksi olduğundan şüphelendik lakin dikkat dağınıklığı dediler. Oğluma farklı teknikler uyguladı ve dikkat dağınıklığı yüzde seksen oranında azaldı. Kübra Hanım’a teşekkürler.

  3. Merhaba selam
    Yıllardır psikoloğa gitmek istemiştim ama hep erteliyordum. 3 aydır düzenli gidiyorum anladım ki her insanın hayatından bir psikolog olmalı ve danışarak hayatını düzene koymalı. Ümitköy psikolog arayanlar rahatlıkla gidebilir.

  4. İyi günler, değerli hocam ben meslek olarak acilde doktorum ve işimizin gereği olarak kişilerle iletişim halindeyim. dokuzuncu ayımdayım fakat heyecan, titreme, olumsuz düşüncelerimden kurtulamıyorum bunun için ne yapmalıyım?

  5. Eşimin ısrarı üzerine gittik kübra hanım ile tanıştık ve çok güzel sonuçlar aldık. ben ilk başta evliliğim düzelse yeter diyordum baktım ki herkes ile iletişimim düzeldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara