Ankara Ümitköy Psikolog - Kübra Meşe

Psikolojik Danışman Desteği. Çocuk ve Yetişkin Psikoloğu, Aile Psikoloğu. Psikolojik sorunlar, Çocukluk - Gençlik Dönemi Sorunları, Evlilik ve Cinsellik Sorunları.

Ankara Ümitköy Psikolog

kübra meşe
kübra meşe

Psikologlar hayatın içerisinde problem çözmekte zorlanan, yolda kaybonlan kişilere uzman olarak yardımcı olan kişidir. Psikologların yaptığı terapiler sayasinde danışanların hayat adaptasyonunu artırılmaktadır.

Psikoloji ruh sağlığı olduğu için psikolojimizin düzgün olmasıda bir sağlıktır. Nasıl karaciğerimizde herhangi bir organımızda doktora gitmek istiyorsak ruh sağlığımız da sistemin bir bütünü. Ruh sağlığı ve beden sağlığımız aynıdır. Günümüzde de bu kanıtlanmıştır, hatta bazen ruh sağlığımız bedenimizide hasta etmektedir.

Ankara Ümitköy Psikolog

Psikoterapi
ümitköy psikolog

Ankara Ümitköy psikolog, Ankara’da bu bölgeye yakın oturan kişilere yardım etmektedir. Yaşamlarında sorun yaşayan çocuklara, ergenlere ve yetişkinlere yardım etmek amacıyla hizmet veren kuruluştur.

Ankara Ümitköy Psikologta psikolog Kübra Meşe pazar günleri hariç hizmet vermektedir.

Konu insan olduğu için psikologların çok zengin bir çalışma alanı vardır. Psikologlar uzmanlaşabilmek için çok farklı disiplinlerden eğitim almaktadır. Konu ruh sağlığı olduğu için soyut bir alanda iş yaptığı için zarar vermemek adına psikologlar kendilerinden emin ve bu mesleği çok sevmeleri gerekmektedir.

Psikolog sizi tarafsızca dinleyecektir. Uzman bir psikolog tarafından başkasının gözüyle nasıl göründüğünü görmek size iyi gelecektir. Aynalanmış olarak görmek çok kolay değildir. Psikolog ve danışanlar bu süreçte birlikte yürürler. Aynı zamanda kullanılan çeşitli terapi yöntemleri ve teknikler ile danışana en uygun şekilde iyileştirme hizmeti verilmektedir.

Sorunlarınız gündelik hayatınızı etkileyecek hale geldiyse o zaman bir psikoloğa görünmemizde fayda vardır. Ailenize, arkadaşlarınız ile sıkıntılarını paylaşabilirsiniz elbette ancak onların bakış açısı biraz daha taraflıdır. Ayrıca bir uzman tarafından dinlenilmek sizi daha iyi hissettirecektir.<strong> Ankara psikolog</strong> bunun için yanınızdadır. Aynı zamanda uzman psikoloğun çeşitli terapi teknikleri ile daha hızlı yol kat edilecektir.

Ümitköy Psikolog Randevu

Ankara Çankaya’ya yakın olan kişilerin seans alabilmesi için bizden randevu almaları gerekmektedir. Ankara Ümitköy Psikolog randevu alabilmek için sağ altta bulunan whatsapp butonundan veya iletişim bölmünde bulunan telefon aracılığıyla bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir.

 

 

İletişim

3 thoughts on “Ankara Ümitköy Psikolog

  1. kızımı götürdüm, kızım evden çıkmak istemiyordu, rastgele ümitköy psikolog yazdım burası çıktı. Kızım daha önce benle babasıyla ve dayısıyla görüştüğü halde tam bir etki almadık ama Kübra Hanım samimi yaklaşımı ile kızıma sadece evden çıkmamasına değil sosyal yaşamda birçok şeye faydası oldu. Bir anne olarak kübra hanıma minnettarım adete kızımı kurtardı. Aldığım destek çok hoşuma gitti herkese tavsiye ederim.

  2. Ümitköyde psikolog araştırdık ve gittik. Oğlumda disleksi olduğundan şüphelendik lakin dikkat dağınıklığı dediler. Oğluma farklı teknikler uyguladı ve dikkat dağınıklığı yüzde seksen oranında azaldı. Kübra Hanım’a teşekkürler.

  3. Merhaba selam
    Yıllardır psikoloğa gitmek istemiştim ama hep erteliyordum. 3 aydır düzenli gidiyorum anladım ki her insanın hayatından bir psikolog olmalı ve danışarak hayatını düzene koymalı. Ümitköy psikolog arayanlar rahatlıkla gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.