Ankara Psikolog - Psikolojik Danışmanlık

Ankara Psikolog Merkezi

Ankara Çayyolu Psikolog

kübra meşe
kübra meşe

 

Merhaba ben psikolog Kübra Meşe

Psikolog, bireylere ihtiyaç duyduğunda psikolojik destek veren kişilerdir. Psikologlar sizin nasıl biri olduğunuz ile ilgilenmez, işlevsel olmayan düşünceler yerine daha işlevsel duygu ve düşünceleri ön plana getirirler ve bu konuda yardımcı olurlar.

Psikoloğa gittim, kendim anlattım kendim dinledim bana birşey söylemedi diye çok duyuyorum. İlk seansta kim olduğunuzu nasıl bir yaşantı içerisinde olduğunuzu öğrenemeye çalışıyoruz. İlk seansta büyük beklenti içerisinde olmak yanlış bir düşüncedir ve sizi hayal kırıklığına uğratarak terapiye olan inancınızı azaltır. O yüzden terapinin uzun sürenin bir tedavi olduğunu size söylüyoruz. Terapiye olan inancınız hep olumnlu olsun muhakkak.

2 seansta bütün sorunlardan kurtulursun diyen psikologlardan uzak durun çünkü psikolog size böyle bir şey vaad edemez. En fazla 10 seansta biter diye birşey diyemez. Psikologlar sohbet arkadaşlarınız değildir. Psikologlar doktor değildir ve ilaç yazamazlar bir takım terapi teknikleri ile insanların sorunlarına destek olurlar.

Öksürdüğünüzde, boğazınız ağrıdığında ruh sağlığınızda bir sorun olduğunuzda nasıl doktora başvuruyorsanız ruh sağlığınız bozulduğunda psikoloğa başvurabilirsiniz. Deli doktoru hiç değillerdir. Çünkü psikoloğa gidiyor olmak çok büyük psikolojik sorunların olduğu anlamına gelmiyor.

Ankara Çankaya Psikolog Hangi Psikolojik Hizmetleri Vermektedir?

Sertifika ve Eğitimlerim:

 • Bilişsel Davranışçı Yaklaşım
 • Cinsel Terapi
 • Aile Danışmanlık
 • MMPI Eğitimi
 • Çocuk Gelişimi ve Psikolojisi Eğitimi
 • Çocuk Resimleri Analizi
 • Oyun Terapisi Eğitimi
 • Masal Terapisi Eğitimi
 • Disleksi Eğitmen Eğitimi
 • Klinik Görüşme Becerileri ve Anamnez Alma
 • Anaokulu Yöneticiliği

Ankara Çayyolu‘nda çiftler arasındaki ilişkiler, aile danışmanlığı, abevenyler ile çocukla arasındaki sorunları düzeltmede fayda sağlayan danışmanlık büromuz sizin psikolojik ihtiyaçlarınıza göre terapi yöntemi belirlemektedir.

BLUE & WHİTE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK, Kübra Meşe önderliğinde psikolojik danışmanlık hizmet vermektedir. Ankara ilinde Çankaya ilçesinde olan BLUE & WHİTE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK, Danışanlarına psikojik hizmet vermektedir. Çankaya ilçesinde Psikolog işletmeleri içinde kaliteli ve güler yüzlü hizmetler sunan BLUE & WHİTE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK danışanlarının Psikolog ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktadır ve sorunlarına tam ve yetkin cevaplar vermektedir. Ankara da Çayyolu ilçesinde Psikolog için firma iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Çayyolu Psikolog her zaman yanınızda hafta içi ve cumartesi günü randevu alabilirsiniz.

 

Randevu Al

 

blog

 1. Çocuğum kaygı ve korkuları ile baş edemez hale gelmişti. Bazı zamanlar kekelemeye bile başlamıştı. Kübra Hanım özveriyle uyguladığı terapiler ile kısa sürede çocuğumun aşamadığı sorunların üstesinden geldi. İlgili ve alanında uzman psikolog tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara